Twój adres IP: 54.80.96.153

Ważna Informacja

 Jeśli nie jesteś (lub już nie jesteś) konstytucyjnie czy ustawowo Funkcjonariuszem Publicznym albo nie wykonujesz zawodu Zaufania Publicznego związanego z Wymiarem Sprawiedliwości a także nie pobierasz środków publicznych a Twoje Imię i Nazwisko trafiło na witrynę najlepszyprawnik.com.pl przed wejściem RODO (GDPR), możesz je zaktualizować lub usunąć pisząc do nas na email (ze służbowego adresu email lub emaila, który można zobaczyć na innych stronach w Internecie lub na Twoim profilu w social mediach). Resztę możesz doczytać na witrynie.

Do Adwokatów: jak zauważyliście Państwo zostawiliśmy na witrynie najlepszyprawnik.com.pl, Wasze numery kontaktowe telefonów dla potencjalnych Klientów. Jeśli te numery nie są aktualne albo nie chcecie ich zamieszczania, wystarczy do nas napisać. Jeśli Państwo albo Wasz Klient ich nie zaktualizuje, my ze swej strony aktualizujemy je co 2 lata. Dane te klient może zobaczyć na stronie Adwokatury.

Dlaczego nie podajemy bezpośredniego adresu e-mail do nas tylko Formularz Kontaktowy?,  ponieważ  “boty” zbierające ze stron www adresy email a także inne skanery także ludzkie wykorzystują te e-maile pózniej do spamowania jako swoje bazy email. Filtry nałożone na Spam, niestety odrzucają też pożyteczne i ważne wiadomości.

 

 

Od 14 września 2018, Prawnicy i podmioty znajdujące się lub podmioty chcące się znaleźć na www.najlepszyprawnik.com.pl, mogą skorzystać z kontaktu za pomocą Cz@tu.

czat dla prawnika

Ważne! Cz@t wyłącznie dla Prawników i podmiotów, których adresy są na witrynie lub podmiotów chcących się na niej znaleźć.

Cz@t dla Prawnika to:

a) szybsza reakcja na Państwa zgłoszenia
b) bezpieczniejsza forma nieinwazyjnego kontaktu
c) weryfikacja online prawdziwości zgłoszeń

W dni wolne od pracy Cz@t Offline (ale wiadomości można przesyłać)