Twój adres IP: 157.55.39.108

Informacja

 Jeśli nie jesteś (lub już nie jesteś) konstytucyjnie czy ustawowo Funkcjonariuszem Publicznym albo nie wykonujesz zawodu Zaufania Publicznego związanego z Wymiarem Sprawiedliwości a także nie pobierasz środków publicznych a Twoje Imię i Nazwisko trafiło na witrynę najlepszyprawnik.com.pl przed wejściem RODO (GDPR), możesz je zaktualizować lub usunąć pisząc do nas na email (ze służbowego adresu email lub emaila, który można zobaczyć na innych stronach w Internecie lub na Twoim profilu w social mediach). Resztę możesz doczytać na witrynie.

Do Adwokatów: jak zauważyliście Państwo zostawiliśmy na witrynie najlepszyprawnik.com.pl, Wasze numery kontaktowe telefonów dla potencjalnych Klientów. Jeśli te numery nie są aktualne albo nie chcecie ich zamieszczania, wystarczy do nas napisać. Jeśli Państwo albo Wasz Klient ich nie zaktualizuje, my ze swej strony aktualizujemy je co 2 lata. Dane te klient może zobaczyć na stronie Adwokatury.

Dlaczego nie podajemy bezpośredniego adresu e-mail do nas tylko Formularz Kontaktowy?,  ponieważ  “boty” zbierające ze stron www adresy email a także inne skanery także ludzkie wykorzystują te e-maile pózniej do spamowania jako swoje bazy email. Filtry nałożone na Spam, niestety odrzucają też pożyteczne i ważne wiadomości.

 

 

Preferujemy skorzystanie z Poniższego Przycisku