Witryna Najlepszyprawnik.com.pl, przeznaczona jest dla wszystkich tych poszukujących i nie poszukujących dla siebie prawnika lub firmy prawniczej, jak również dla samych prawników.

Korzystanie z witryny Najlepszyprawnik.com.pl, jest bezpłatne dla czytelników i osób poszukujących pomocy i porad prawnych. Natomiast jest odpłatne, dla Prawników i firm prawniczych, którzy chcieliby na niej pokazać swoje Usługi, umiejętności i wiedzę.

Nie widzimy powodu, aby były bezpłatne, nawet gdyby żaden z nich nie skorzystał. Prawnicy kształcą się, pracują, prowadzą działalność nie dla idei, tylko aby zarabiać, zarobkowo. Najlepszyprawnik.com.pl, może im w tym dosyć skutecznie tylko pomóc.

Jest również “drugie dno”, takiego stanu rzeczy. Bezpłatne (anonimowe) dodawanie Imion i Nazwisk Prawników przez Użytkownika (Prawnika lub Jego Klienta), nawet tylko dla pozytywnych Ocen i Opinii, jest zaczątkiem różnych patologii. Musielibyśmy, każdego je wystawiającego dokładniej weryfikować (skąd, po co, dlaczego i czy rzeczywiście). Aby nie brać dodatkowych obowiązków na siebie, przerzuciliśmy je na Prawnika (Firmę Prawniczą). 1.Prawnik, zgadza się tutaj być. 2.Ma pod pełną kontrolą, to co o nim. 3. Jeżeli zdecyduje się, że może być oceniany przez swoich Klientów, On weryfikuje czy Oceny są prawdziwe i wtedy na Najlepszyprawnik.com.pl, nie zobaczysz jak w wielu miejscach w tym w google tzw. “NIEZWERYFIKOWANYCH OPINII” czytając wprost – my umywamy ręcę, to nie nasza opinia, ocena i sprawa….do momentu aż ktos nie zażąda jej usunięcia lub pozwie; ale “ZWERYFIKOWANE”. Może być ich mniej a może nawet wcale, ale będą – zakładając także z góry uczciwość Prawnika – PRAWDZIWE, także te NEGATYWNE (to że zapłacił,  nie daje mu wyłączeń na takie Opinie). Pamiętaj Czytelniku, że nie jesteśmy autoryzowanym medium żadnego  samorządu prawniczego, stąd nie mamy żadnego interesu, aby być stronniczym, a odpłatność to uczciwe postawienie sprawy, że jakość Usług będzie gwarantowana. 

Podsumowując:

Na Najlepszyprawnik.com.pl, nie znajdzie się, żaden Prawnik lub Firma Prawnicza, która wcześniej nie wyraziła na to zgody. Odstępstwem od tej reguły będą Rankingi Firm Prawniczych.

Pozostaje zatem mały szczegół, aby się tu znaleźć (dotyczy prawników samorządowych):

a) mieć na to ochotę i potrzebę,

b) uzyskać aprobatę lepiej lub gorzej radzących sobie na rynku Promocji swoich Usług Prawnych, koleżanek i kolegów, a także Władz swojego Samorządu Prawniczego.

Klient poszukujący Prawnika lub Firmy Prawniczej – może czuć zawód, że nie znajdzie na Najlepszyprawnik.com.pl, pełnej listy do wyboru Adowkatów lub Radców Prawnych wraz z Ocenami i Opiniami, ale mamy dla niego z biegiem czasu przewidziane inne BEZPŁATNE atrakcje.

Aby dodać ofertę pracy dla prawnika, wchodzisz na tę stronę i wypełniasz formularz. Im bardziej szczegółowy opis umieścisz, tym bardziej satysfakcjonujący rezultat możesz osiągnąć. Określ dokładnie, ile czasu masz, aby znaleźć Prawnika.

Każdy Podmiot Gospodarczy i Osoba Fizyczna – BEZPŁATNIE

Moderator Najlepszyprawnik.com.pl, przegląda ją, czy jej forma i treść nie łamią zasad i  warunków korzystania z witryny Najlepszyprawnik.com.pl, jeżeli łamie, na podany przez Ciebie w formularzu  adres email, otrzymasz prośbę o korektę jej Treści. Jeżeli wszystko jest w porządku, Oferta trafia na fanpage Najlepszyprawnik.com.pl, gdzie jest publikowana. Z uwagi na fakt, że fanpage dopiero startuje (koniec czerwca 2023), pomożemy tej  Ofercie za pomocą naszych Partnerów, osiągnąć oczekiwane zasięgi. Oczywiście, możesz zastrzec, że nie potrzebujesz dodatkowych zasięgów. Po otrzymaniu odpowiedzi na Twoją ofertę pracy od Prawników, wybierasz tę najlepszą dla Siebie. Na zakończenie, przy którymś etapie współpracy z Prawnikiem, możesz się podzielić  wrażeniami w komentarzu na fanpage Najlepszyprawnik.com.pl, pod w/w opublikowaną przez Nas, Twoją Ofertą Pracy dla niego, wystawiając mu świadectwo.

Jeżeli nie jesteś zdecydowany/a czy Twój wybór jest odpowiedni (musisz pamiętać przy tym, że prawnicy samorządowi, dzielą się Klientami i możesz trafić do “mało atrakcyjnego efektu ich podziału”) i nie jesteś zdecydowana/y na niego, nie odpowiadaj nikomu TAK lub NIE, tylko prześlij nam na Support te informację. Za pomocą naszych “narzędzi”, zdołamy przeanalizować, czy jest ten wybór godny uwagi, a jeżeli nie, to jaki inny (czytaj więcej…).

Warto, abyś na poszukiwania Prawnika dla siebie miał/a więcej niż 1 dzień.

To znaczy, że nie musi płacić ZUS i innych składek podatkowych, opłat, albo ma za dużo pieniędzy, albo…

A poważnie. Przewidzieliśmy i tę sytuację, która jest skrajnością w Europie i na świecie, ale jest prawdopodobieństwo i może zdarzyć się w Polsce.

Wtedy dajesz nam informację na Support, że nie udało się otrzymać odpowiedzi i zgłoszeń na Twoją Ofertę Pracy dla Prawnika, a my możliwe, że uzupełniając jakieś pytanie z Twojego Opisu do Oferty, przygotujemy Ci 1-3 kandydatury Prawników, do których spokojnie, możesz się udać, nie ryzykując, że weżmiesz “kota w worku”. O naszej podpowiedzi, nie musisz im wspominać.

Brak odzewu na Twoją Ofertę pracy dla Prawnika, traktuj jako dobry omen. To również jakaś informacja dla Ciebie o stanie Rynku Usług Prawnych w Polsce. A na pewno w desperacji i pod presją, nie rzucaj się w przepaść i nie bierz “jakiegokolwiek prawnika”, szczególnie, jeżeli będziesz zobligowana/y mu jeszcze płacić.

Jest to niezobowiązujący do niczego formularz w którym osoba szukająca krótkiej bezpłatnej porady prawnej, może zadać pytanie, a inna osoba, mająca wiedzę na ten temat lub kompetencje na to pytanie jej odpowiedzieć. Czy chcesz ujawniać swój wizerunek, sama decydujesz.

Nie jest problemem, aby taki proces wpełni zautomatyzować, niestety, chodzi o jego “zawartość” a wtym przypadku jest nią elita narodu jaką są Prawnicy, stąd automatyzacja całego procesu wymienionego w zapytaniu, mogłaby prowadzić do nadużyć, a chcemy je zminimalizować i ograniczyć, jak tylko się da.

W pełni zautomatyzowanego procesu, możesz skorzystać kupując u nas w sklepie gadżety.

Odbywa się to przez tę stronę, po wcześniejszym Zalogowaniu i wypełniając i przesyłając Formularz. Moderator, sprawdzi czy nie narusza on warunków użytkowania najlepszyprawnik.com.pl i otrzymasz link do zapłaty.
Jeżeli, będziesz miał trudność w wypełnieniu Formularza, z adresu email prowadzonej praktyki, prześlij na support@najlepszyprawnik.com.pl, wszystkie informacje, którymi chciałbyś podzielić się z Klientem, Formularz wypełnimy za Ciebie. Po jego zatwierdzeniu, Twój Profil na najlepszyprawnik.com.pl zostanie uruchomiony.

Jeżeli jesteś prawnikiem samorządowym, Twoja oferta praktyki, po potwierdzeniu, może być opublikowana bezpłatnie na 14 dniowy okres próbny, sam po 14 dniach zadecydujesz czy ją kontynuować, czy z niej zrezygnować.

Chcieliśmy, uruchamiając zakładkę Oferta, upublicznić Cennik i za co? Ale ostatecznie, postanowiliśmy, że bedzie ona stanowiła “tajemnicę handlową”. W ofercie, nie tylko znajdziesz informację, że Twój Profil może być indywidualnie dostosowany do potrzeb, ale również, że cena może być jednorazowa lub cykliczna, że jest uzależniona od zasięgów, efektów itd.

Do tego dochodzi bogaty program Rabatów, chociażby, czy zdecydujesz się, aby Twoi Klienci, mogli Cię oceniać na Najlepszyprawnik.com.pl? Jeżeli NIE, zakładka Ocen i Opinii będzie zamknięta na Twoim Profilu, ale również warunek przyznania Rabatu, nie będzie spełniony.

Nie jest żadnym problemem, aby uruchomić aplikację na Androida i iOS. Jednak postanowliśmy poczekać, trochę czasu i dostosować ją bardziej do potrzeb Użytkowników korzystających z Najlepszyprawnik.com.pl (data odpowiedzi: 12.06.2023)

Niewątpliwie ograniczenie się jedynie do Facebooka jako medium social, byłoby bardzo tanim i bez ryzyka rozwiązaniem.Tanim, nie płacisz za serwer, pomoc techniczną i merytoryczną itd., płacą za Ciebie reklamodawcy Facebooka. Bez ryzyka? Nie ponosisz żadnej poważnej odpowiedzialności publikując swoje treści, opinie i komentarze, w końcu Facebook nie jest Twoją własnością ani nie jesteś jego Generalnym Administratorem, ktoś kiedyś mu zaufał i w niego zainwestował i osiągnął globalny sukces. Ty jesteś jedynie jego Użytkownikiem. Co najwyżej odpowiedzialność ponosi Facebook. Odpowiadając: to nasz wybór. Nie da się zbudować i rozbudowywać niezależnie funkcji, treści, które można przedstawić jedynie na własnej Platformie (facebook jest tu tylko przykładem).

Kategorie i Specjalizacje prawnicze na Najlepszyprawnik.com.pl, zostały sformułowane ogólnie – bez składników. A więc jeśli poszukujesz Hipoteki, to należy jej szukać w Prawie Cywilnym. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zostaną wprowadzone bardziej szczegółowe opisy. Powinny one pojawić się w sposób naturalny, kiedy Ty będziesz szczegółowo dodawał/a Opis Oferty Pracy dla Prawnika lub Prawnik, będzie dodawał szczegóły specjalizacji jakimi się zajmuje. Jeżeli nie znajdziesz słowa Hipoteka i jakiegoś wpisu o niej, to znaczy, że jesteś pierwszą osobą, która się interesuje szczerzej tym pojęciem.

TAK, choć nie czytaliśmy, wszystkich wypowiedzi. Bardzo dobre zasięgi jej zrobiono. Dla nas było ważne w jej przejęciu, czy jakiś Klient Prawnika miał nieprzyjemności z powodu Najlepszyprawnik.com.pl, okazało się że NIE, że nie było takiego Klienta. Spełniła, więc warunek decyzyjny, który chcemy w tym zakresie kontynuować. Po nowym jej uruchomieniu 20 czerwca 2023, możliwości Kontaktu stworzyliśmy tak wiele, że nie powinno być problemu z szybką reakcją na jakiś Wniosek. Zdajemy sobie sprawę, że nie będziemy działać w próżni.

NIE. Witryn prawniczych jest full, ale uważaliśmy nim przejęliśmy Najlepszyprawnik.com.pl, że to zaszczyt dla każdego Prawnika i Firmy Prawniczej na niej się znależć, nawet Odpłatnie.  A dla nas zaszczytem jest pokazać jego umiejętności tutaj.

Przekazujemy autentyczne, nieudające niczego  i bezpłatne narzędzie, aby każdy kto poszukuje Prawnika dla siebie lub firmy mógł z niego skorzystać. Od niego samego zależy czy da sobie szanse, czy będzie póżniej użalał się na Prawników w social mediach, na forach, programach interwencyjnych itd., że dokonał złego wyboru bo nie skorzstał z tej szansy. 

I TAK i NIE. W Polsce jest tyle możliwości uzyskania Darmowych Porad Prawnych dla podmiotów fizycznych, finansowanych z Podatków, że powinno to dosyć dobrze zaspokajać wstępnie potrzeby ludzi ich potrzebujących. Jaka jest jakość tych Porad i czy kontynuowane one są już Odpłatnie przez Osoby je udzielające lub wskazane przez nie, nie sprawdzaliśmy, a dane te są odpowiednio chronione przez zainteresowanych. Na rynku Porad Prawnych dla Podmiotów Gospodarczych, jest więcej niewiadomych (pomijając Prawników obsługujących duże firmy). Na Najlepszyprawnik.com.pl, będziemy prezentować z czasem narzędzia do takich Porad, ale również nie będziemy chcieli zabierać chleba osobom ich udzielającym odpłatnie i nieodpłatnie (data odpowiedzi: 21.06.2023).

NIE. Takie kraje jak: Zjednoczone Królestwo, Norwegia, Niemcy, Holandia itd. posiadają ogromne ilości imigrantów z Polski i działające tam polskie i nie polskie Kancelarie Prawne, obsługujące ich. Zapraszamy je do Nas.

Możliwe jest i zakładaliśmy to również w naszym planie przed uruchomieniem tej witryny, że może nie być na terenie Polski zapotrzebowania i zainteresowania na jej usługi tj. dla Prawników ofert pracy, prezentacji swojej działalności i wiedzy a dla Poszukujących prawnika możliwości znalezienia najlepszego prawnika dla swojej sprawy, zadawania pytań prawnych czy skorzystania z naszego darmowego Wirtualnego Prawnika AI, który jest 10x szybszy i lepszy niż Prawnik z 20 letnią praktyką w zawodzie, a miałby udzielać prostych i szybkich porad prawnych których inni prawnicy odmawiają albo nie udzielają odpowiedzi a jak udzielają to za cash. To zakładaliśmy. Co wtedy? Skupimy się na innych krajach w tym zakresie na których mamy platformy a Najlepszyprawnik.com.pl, będzie witryną do oglądania nie korzystania. W tym przypadku nie będziemy również obsługiwać kanałów kontaktowych łącznie z polskimi social mediami.