1. Czy serwis www.najlepszyprawnik.com.pl jest bezpłatny?

TAK. Dla wszystkich użytkowników. Jeżeli Prawnik chce pokazać więcej informacji o sobie wtedy w zakładce oferta jest cennik podstawowy za usługi płatne.Dotyczy to również reklamodawców.

2. Czy mogę zadać bezpośrednio Prawnikowi na jego profilu pytanie z linku “Wyślij pytanie usługodawcy z oferty”?

TAK. Jeśli zobaczysz zdjęcie Prawnika na jego profilu lub ruchomy młotek sędziowski w górnej prawej części profilu (nie mylić przy polu dodawania Opinii)  – wymóg jaki stawiamy na rozbudowanych profilach (w końcu być Adwokatem, Radcą Prawnym, to brzmi dumnie, a że są to zawody zaufania publicznego to ich wizerunek nie powinien na stronie dla Prawników być problemem – jeśli takim jest, sprawę uzgadniamy).

NIE. Jeśli Prawnik zastrzegł sobie, że nie chce pierwszego kontaktu od strony potencjalnego klienta tą drogą.

NIE. Jeśli nie jesteś zalogowany. Zalogować się możesz po wcześniejszej prostej rejestracji.

3. Czy mogę dodać Opinię o Prawniku?

TAK. Przez formularz “Dodaj Opinie” pod Profilem Prawnika  i wtedy moderujemy ją (czy nie narusza jakiś praw i jest rzetelna). Natomiast Opinie pozytywne i rozbudowane akceptujemy.

TAK. Przez pole komentarza Facebooka pod Profilem Prawnika.

4. Kontakt z nami ?

TAK. Przez zakładkę “Kontakt” w menu dolnym witryny:

a) wchodzisz przez link “Kontakt” – krótka standardowa rejestracja i wylogowujesz się.

b) wchodzisz po raz drugi przez link “Kontakt” i po zalogowaniu w obszarze niewidocznym dla niezalogowanych użytkowników, możesz wysłać zapytanie,wpisać nowego prawnika, którego nie ma na stronie, zgłosić korektę danych, reklamę itp.

Uwaga: Twoja wiadomość będzie widoczna dla innych zalogowanych w czasie rzeczywistym (w różnych przedziałach czasowych usuwamy i archiwizujemy te wiadomości z panelu w którym są pisane).

 

UWAGA INFORMACJA I OSTRZEŻENIE

 

   1. Informacja

Witryna i portal www.najlepszyprawnik.com.plnie ma nic wspólnego z podobnie brzmiącymi domenami o rozszerzeniach nazwy najlepszyprawnik:

.pl, .com, .xyz, .biz, .info i innych

————————————————————————————-

2.  Ostrzeżenie

Oświadczamy, że nie prowadzimy żadnych konsultacji, nie jesteśmy współorganizatorem, nie objęliśmy patronatem ani innym działaniem, jak również w żaden inny sposób nie współpracujemy z podmiotami gospodarczymi jak również osobami nie będącymi podmiotami gospodarczymi w tym zakresie,  jeśli nie są  ONE/ONI w sposób jasno i przejrzyście wymienione/ni na naszej stronie głównej w zakładce:  www.najlepszyprawnik.com.pl/wspolpraca-i-patronaty/

Powoływanie się na naszą witrynę i portal jako na swój i podawanie do niej/ego  danych kontaktowych jako swoich jest  dużym nadużyciem. Przykład takiego nadużycia można zobaczyć na tej stronie TUTAJ -kliknij

 

 

 

 

 

FAQ
5 (100%) 2 votes