Witryna najlepszyprawnik.com.pl,  kierowana jest do Prawników i ich potencjalnych i aktualnych Klientów – dotyczy to szeroko pojętej informacji.

W naszej ofercie posiadamy także moduły  ” dla wszystkich branż “.

W ofercie reklamowej dla wszystkich:

  • artykuły sponsorowane
  • belki reklamowe
  • expand wideboard
  • floor ad
  • floating halfpage

Miejsce reklamy ? Wybierasz sam (czy ma być ona na profilu jakiegoś Prawnika czy na stronie głównej itp.)

Zasięg reklamy ? Wszystko zależy od Twojego budżetu i oczekiwań.

Statystyki? Własne  i Google Analytics. Nie korzystamy z płatnych usług Alexa Amazona (słaba precyzja Alexa Traffic Rank bez Toolbaru w wyszukiwarce) ani innych.

Statystyki Google Analytics w miesiącach od 01-12-2017 do 31-03-2018 na www.najlepszyprawnik.com.pl wyglądały następująco:

Należy pamiętać, że najlepszyprawnik.com.pl w takiej wersji (darmowej) nie buduje zasięgu i wejść użytkowników przez social media, a także, że jest to serwis wyspecjalizowany tematycznie do wąskiej grupy zawodowej. A więc użytkownik wchodząc na niego nie szuka ekipy budowlanej do remontu czy SPA, czy też co ciekawego aktualnie słychać u znanego celebryty itp. ale prawnika dla siebie lub chce mu wystawić recenzje. Dlatego nie oczekujemy, aby dziennie na najlepszyprawnik.com.pl, było 1 000 000 wejść UU. Prosimy o tym pamiętać. Choć są metody aby do tego pułapu się zbliżyć, ale w długiej perspektywie czasowej nie ma to sensu i podnosi znacznie koszty stałe. 

 

 

 

 

 

Twoja Ocena