Informacja o Prawnikach i zawodach pokrewnych stanowi żródło informacji i wiedzy dla Usługobiorców.

To Ty użytkowniku tej witryny jesteś  Recenzentem, czy dany Prawnik, Adwokat, Radca Prawny, Kancelaria  jest  dobry (dotyczy profili niezweryfikowanych – za darmo, które może dodać każdy internauta). Twoja Opinia jest ważąca dla innych potencjalnych Klientów i im ma służyć (dokładniej stosunek jakości porad Prawnika do ich ceny i wynik tych porad a więc skutek, który wyraża się zadowoleniem ze skorzystania z Usługi danego Prawnika, Biura, Kancelarii).

 

I. Przykład profil niezweryfikowany – za darmo (profile for free)

II. Przykład profil niezweryfikowany – za darmo (profile for free)

Dlatego tobie Kliencie poszukujący dla siebie Adwokata, Radcy Prawnego, Notariusza, Detektywa itd. dajemy możliwość na tej witrynie, wielu opcji w jego znalezieniu.

Wiemy jak ciężko znaleźć odpowiedniego Prawnika dla swoich potrzeb. Jak w każdej grupie zawodowej, także i ta grupa składa się z tych wybitnych godnych polecenia wciąż doskonalących swój warsztat i umiejętności i tych co umieją tylko mówić, że są dobrzy. Oczywiście w małych miejscowościach, gdzie ludzie bardziej się znają i wiedzą  ” kto z kim sypia”,  temat lepszych i gorszych Prawników jest lepiej opanowany niż w dużych aglomeracjach typu Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk itd., – ale czy to “opanowanie” ma rzeczywiście charakter obiektywny i pozostali Prawnicy są bez szans ?

My Państwu pomożemy podjąć decyzje wyboru Prawnika, aby nie tylko był on dobrym krasomówcą, który mową tak Państwa oczaruje, że nie zwrócicie uwagi czy na pewno posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, które to przełożą się na Państwa czas i pieniądze.

Dla Prawików, Kancelarii, Biur, którzy nie obawiają się Klienta i są pewni swojej wiedzy, kompetencji i jakości świadczonych usług, mamy w ofercie tzw. “usługę weryfikacji”.  Weryfikacja wcześniej wspomnianych cech uwzględnia w szczególności dane zawarte w artykule:

www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie

 

i jest sporządzana we współpracy z Prawnikiem, ale nie traci na swej niezależności (nie bawimy się w samodzielnych detektywów,  na to trzeba większych pieniędzy niż te, które pobieramy za weryfikacje). I takiego Prawnika, Kancelarie, Biuro na pewno na tej witrynie polecimy tobie potencjalny jego kliencie (polecane profile będą miały napis POLECAMY). Państwo swoimi Opiniami  ocenicie czy nasza weryfikacja była wiarygodna.

Jeśli nie ma pełnego zweryfikowanego profilu Prawnika z twojej miejscowości to obawia się on niepochlebnych opinii ze strony Klientów jakich obsługiwał  (Uwaganie zatwierdzamy opinii typu: “Naciągacz”, Oszust”, “Wojskowy Ubek”, “Cham”, “Bandzior”,”Kapuś”- te wyrazy określające dane osoby pojawiły się więcej niż raz  itp. bez żadnej innej treści  uzasadniającej po tych słowach, aby Was drodzy użytkownicy witryny nie narażać na nieprzyjemności ze strony takiego opiniowanego prawnika w ramach czynu z art. 216 kk § 2 teoretycznie zagrożonego karą izolacji w więzieniu).

Brak Opinii na temat konkretnego Prawnika jest również cenną wskazówką. PAMIĘTAJ RAZ JESZCZE o:

www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie

My zapraszamy Internautów oczywiście do dodawania Opinii na profilach prawników i wyrażania swoich pozytywnych i negatywnych o nich emocji.

Jeśli brak ci odwagi, aby napisać opinię o Prawniku – to skorzystaj  z innych miejsc, za pomocą których możesz dokonać oceny danego Prawnika :patrz obrazki poniżej

Użytkowniku, prosimy zwracaj uwagę na nasze  daty publikacji artykułów. Ma to o tyle znaczenie, że proces legislacyjny i jego zapowiedzi są bardzo dynamiczne i dziś aktualny przepis jutro może być zdezaktualizowany.

Nie chcemy powielać stron takich jak np: /legislacja.rcl.gov.pl  czy /sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/page.xsp/przeglad_projust  itd. i przedstawiać wykładnię obowiązującego prawa. Witryna ma na celu pomóc ci znaleźć takiego prawnika, który te wykładnie zna i umie stosować w praktyce.

Forum dyskusyjne witryny jest nieczynne. Jeśli chciałbyś zostać całodobowym moderatorem Forum zapraszamy do współpracy.

Jeśli szukasz skandali obyczajowych to na tej witrynie ich nie znajdziesz. O nich możesz poczytać w brukowcach, albo na innych stronach więcej …

 

Wybacz nam Czytelniku, jeśli zobaczysz jakieś błędy na witrynie: stylistyczne, edycyjne itp., staramy się je maksymalnie eliminować.

 

 

MIEJSCA DODAWANIA OPINII, KOMENTARZY, RECENZJI, OCEN:

 

 

A) klikając w obrazek poniżej lub na stronie głównej

 

B) możesz oceniać tu na Profilu Adwokata:

 

 

Aktualizacji treści 12.06.2018

 

 

 

 

 

Dla jego Klienta
5 (100%) 34 głosy