Prezentacja Informacji o Prawnikach i zawodach pokrewnych stanowi żródło wiedzy dla Usługobiorców.

My nie dajemy gwarancji w przypadku darmowych profili opcji naszej oferty “A” (ważnej do 25 kwietnia 2017 roku), czy dany Prawnik Adwokat Radca Prawny Kancelaria  jest najlepszy czy nawet dobry

Ważne od 25 kwietnia 2017 (wyjątek)  – jeśli wśród Prawników na witrynie, nie zobaczysz tego z którego usług skorzystałeś a “nie polecasz” go innym, to wyślij na nasz Kontakt jego dane wraz z twoją opinią  – opublikujemy ją. 

W tym miejscu ważąca jest Opinia tego, któremu ma on służyć swoją wiedzą prawniczą tzn. Klienta a dokładniej stosunek jakości porad do ich ceny i Wynik tych porad a więc skutek, który wyraża się zadowoleniem Klienta ze skorzystania z Usługi danego Prawnika, Biura, Kancelarii.

– dlatego Tobie Kliencie poszukujący dla siebie Adwokata, Radcy Prawnego, Notariusza, Detektywa itd. dajemy możliwość na tej witrynie, dwóch opcji w jego znalezieniu:

a) możesz skorzystać z profilów i danych niepełnych niezweryfikowanych,które możesz dodać Ty (aby napisać o nim Opinie) lub Prawnik (który chce zaistnieć na prestiżowym adresie witryny ) bezpłatnie,(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku)

b) możesz skorzystać z profilów i danych pełnych i zweryfikowanych przez nas tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd., która to opcja dla prawników  jest odpłatna dla Ciebie  w pełni bezpłatna. Weryfikacje za Ciebie przeprowadzamy wg stopni weryfikacji zawartych  w artykule na naszej pierwszej stronie www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie/

po pozytywnej weryfikacji taki Podmiot z pewnością dla Ciebie polecimy i na takim profilu znajdziesz dla siebie wszystkie potrzebne ci dane informacyjne do jego wyboru.

W skrócie: wiemy jak ciężko znaleźć odpowiedniego Prawnika dla swoich potrzeb. Jak w każdej grupie zawodowej, także i ta grupa składa się z tych wybitnych godnych polecenia wciąż doskonalących swój warsztat i umiejętności i tych co umieją tylko mówić, że są dobrzy.

My Państwu pomożemy podjąć decyzje wyboru Prawnika, aby nie tylko był on dobrym krasomówcą, który mową tak Państwa oczaruje, że nie zwrócicie uwagi czy na pewno posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, które to przełożą się na Państwa czas i pieniądze.

Nawet po pozytywnej weryfikacji, jeśli dany Prawnik Adwokat Radca Prawny uzbiera 10 (słownie: dziesięć) negatywnych zweryfikowanych Opinii swoich Klientów w ciągu 12 miesięcy, traci u nas możliwość bycia wyróżnionym czytaj: zweryfikowanym i polecanym dla Klienta i pozostaje mu możliwość:

a) pozostania w Opcji “A” masowej podstawowej informacji jaką znajdziecie Państwo na rządowych czy setkach innych stron ukazujących bazy teleadresowe(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku),

b) usunięcia z naszej  witryny,

Jeśli nie ma pełnego zweryfikowanego profilu Prawnika z twojej miejscowości tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd.  to obawia się niepochlebnych opinii ze strony Klientów jakich obsługiwał  – i tutaj musimy stwierdzić, że pomimo wysokiej oglądalności witryny www.najlepszyprawnik.com.pl  przez Internautów, tych niepochlebnych, nie jest wiele (to prawda nie zatwierdzamy opinii typu “Odradzam”,”Naciągacz” itp. i żadnej innej treści po tych słowach, ale resztę z treścią po słowie “Odradzam” i dlaczego odradzam, chętnie zatwierdzamy).

Brak Opinii na temat konkretnego Prawnika jest również cenną wskazówką. PAMIĘTAJ RAZ JESZCZE o:  www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie

 

Nie dodajemy Opinii – Spamu (także dodawanego przez różne dziwne “urządzenia” np: pochodzenia rosyjskiego:) i inne szpiegowskie IT wynalazki.

My zapraszamy Internautów oczywiście do dodawania Opinii na profilach prawników i wyrażania swoich pozytywnych i negatywnych o nich emocji.

Jeśli brak ci odwagi, aby napisać opinię o Prawniku – to skorzystaj z pól czerwono-zielonych “opinia na tak” i “opinia na nie”(może się zdarzyć że przyciski będą zamrożone). Zaznaczenie tych pól stanowi również kierunkowskaz dla innych, którzy szukają prawnika dla siebie.

Użytkowniku, prosimy zwracaj uwagę na nasze  daty publikacji artykułów. Ma to o tyle znaczenie, że proces legislacyjny i jego zapowiedzi są bardzo dynamiczne i dziś aktualny przepis jutro może być zdezaktualizowany.

Nie chcemy powielać stron takich jak np: /legislacja.rcl.gov.pl  czy /sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/page.xsp/przeglad_projust  itd. i przedstawiać wykładnię obowiązującego prawa. Witryna ma na celu pomóc ci znaleźć takiego prawnika, który te wykładnie zna i umie stosować w praktyce.

Napisane przez Was Opinie po moderacji (moderacja ze względu na Spam tj treści bez składu i ładu i nie na temat wraz z linkami przekierowującymi do innych stron najczęściej w języku rosyjskim i angielskim) dodajemy w czasie nieregularnym (tj. nie od razu).

Forum dyskusyjne witryny jest nieczynne ( z braku czasu). Jeśli chciałbyś zostać całodobowym moderatorem Forum zapraszamy do współpracy.

 

 

sdfdadf

 

 

  • Jeśli widzisz błąd zgłoś to przez formularz kontaktu.Aktualizacja danych witryny dotycząca bazy teleadresowej, zacznie się  od III – im kwartale 2017 roku od Adwokatów. Wtedy to przy adresie “Prawnika” będzie widoczna data aktualizacji jego danych dostępnych publicznie i nowy rating.
  • Jeśli uważasz, że tego typu witrynę prowadziłbyś lepiej, wystarczy przesłać nam ofertę jej kupna i wykazać się samemu. Witrynę tę prowadzimy bardziej misyjnie niż zarobkowo, chcąc poprawy jakości usług prawniczych.

Aktualizacji treści 07.11.2017

 

 

Dla jego Klienta
5 (100%) 30 votes

Zobacz też