OD 21 CZERWCA 2023 MOŻESZ PONOWNIE SKORZYSTAĆ Z NAJLEPSZYPRAWNIK.COM.PL

A wnim: krótkie Porady Prawne, artykuły edukacyjne, możliwość zadawania pytań i udzielania odpowiedzi na tematy prawne, dodawanie ofert pracy, jeżeli poszukujesz Najlepszych Prawników Adwokatów, Radców Prawnych itd. i wiele, wiele więcej…A to wszystko dla Ciebie BEZPŁATNIE!

Parę słów o Nas,

 

 

 

Jakiś czas temu witryna www.najlepszyprawnik.com.pl, (działająca pod adresami www.najlepszyprawnik.com.pl i szukam.najlepszyprawnik.com.pl) była wystawiona na sprzedaż. Po analizie jej historii w Polsce, postanowiliśmy ją kupić i wznowić jej funkcjonowanie na polskim rynku (jesteśmy podmiotem azjatyckim) na nieco innych zasadach niż poprzedni jej administratorzy przy pomocy europejskich partnerów, którzy nam mentalnie, merytorycznie i językowo będą pomagać tutaj i w social mediach, przy jej prowadzeniu.

Witryna, nadal będzie miała w kontynuacji prostą formułę dla jej Użytkowników.

Na czym ta prosta formuła będzie polegała i czy jest miejsce dla niej na polskim rynku usług prawnych?

– witryna jest przeznaczona głównie dla Użytkowników poszukujących dla siebie prawnika lub prawniczki (cały zbiór profesji mieszczących się w tym słowie: adwokat, radca prawny, komornik, notariusz i inne) i poszukują neutralnych, niezobowiązujących krótkich porad prawnych, na które najczęściej prawnicy nie znajdują czasu.

Jeśli obecnie szukasz prawnika, z przyjemnością dowiesz się, że najlepszyprawnik.com.pl, oferuje  dodawanie bezpłatnych ofert pracy dla prawników. Oferta ta będzie podlegać moderacji w celu zapewnienia najwyższej jakości zgłoszeń. Jak to działa? Najprościej jak tylko można i bez zbędnych formalności.

Szukasz prawnika – dodajesz bezpłatną Ofertę Pracy dla niego, po Moderacji (moderacja będzie wymagana, aby szanować czas nas wszystkich, ze względu na to, że witryna www.najlepszyprawnik.com.pl, nie będzie wymagać od Użytkowników, szczegółowych danych osobowych jakie wymagają np: niektóre social media, czy inne witryny oferujące pośrednictwo usług prawnych, tj. np: Rejestracji i Logowania się – szczegóły znajdziesz w Regulaminie i Warunkach Użytkowania), która pomoże oddzielić to, co wporządku i prawdziwe, od tego, co nim nie jest. Oferta taka będzie przesyłana na kanały social mediów witryny www.najlepszyprawnik.com.pl, bez wnikania w profil Twój i profile twoich znajomych w tych mediach.

Ze względu, że www.najlepszyprawnik.com.pl, nie jest Certyfikowaną witryną żadnego samorządu prawniczego w Polsce, możesz być pewien, że będzie ona zachowywała neutralność i obiektywność dla uzyskania przez Użytkownika jak najlepszego rezultatu.

A teraz, dwa równie ważne wątki dla ciekawych:

– to czym się będzie www.najlepszyprawnik.com.pl różniła, od innych tego typu witryn?

– na czym w takim razie www.najlepszyprawnik.com.pl, będzie zarabiała (jako podmiot nie budżetu państwa i nie dotacyjny)?

Kiedy Użytkownik poszukujący prawnika, dzięki swojemu ogłoszeniu, otrzyma oferty od Prawników, może (bo nie musi) bezpłatnie przesłać do www.najlepszyprawnik.com.pl, swój wybór (y) przed podpisaniem z nim/i Umowy. Opracowaliśmy algorytmy przy pomocy sztucznej inteligencji, które po wprowadzeniu pewnych danych, wyłonią kandydata na ( czytaj więcej… ) Najlepszego Prawnika dla Ciebie i ułatwią Ci proces decyzyjny. Nawiasem mówiąc,  typowanie najlepszego prawnika z tych co będą chcieli zająć się Twoją skromną sprawą lub firmą jest tylko prostym narzędziem i mniej dochodowym niż gry. W międzynarodowym Zespole (zdalnie) pracujemy nad bardziej zaawansowanymi projektami AI, miedzy innymi jak wyeliminować relikty średniowiecza, których jest niedobór lub nadmiar lub dyskryminacja i które i tak za 500 lat będą jedynie wspomnieniem albo zapomnieniem. Podkreślając na witrynie najlepszyprawnik.com.pl, w wielu miejscach, że będzie tu można poczytać krótkie porady prawne, takie narzędzia w fazie Beta będziemy prezentować w języku polskim.

Natomiast Szanowni Prawnicy, mogą pokazać się na witrynie www.najlepszyprawnik.com.pl ze swoją ofertą (wcześniej zapytawszy swojego Samorządu, czy mogą to zrobić) i będzie to usługa płatna, do której dołączymy system premiowania i rabatów m.in. za możliwość poddania się ocenie przez Klientów.

Poszukiwanie prawnika może być zniechęcającym zadaniem dla wielu osób. Jednak dzięki tej ekskluzywnej ofercie znalezienie odpowiedniego prawnika stało się łatwiejsze. Zniżka przewidziana dla prawników, którzy pozwalają klientom na ich ocenę, nie tylko przynosi korzyści klientom, ale także pomaga prawnikom zaprezentować swoje umiejętności i wiedzę. Co więcej, ta oferta może być przełomem dla tych prawników, którzy szukają oferty pracy. Nie przegap więc okazji i skorzystaj z tej oferty już dziś!

Płatności będą realizowane przez Stripe.com i 2checkout.com

To tylko najważniejsze założenia działania witryny www.najlepszyprawnik.com.pl, a jest ich więcej.

Do nabycia w sklepie na witrynie, będą również gadżety z napisami www.najlepszyprawnik.com.pl.

Ostatnia sprawa, ponieważ możesz szukać tych danych po wszystkich zakamarkach witryny www.najlepszyprawnik.com.pl a nie mamy tu nic do ukrycia, chodzi o polski NIP, REGON itd. Szanowny Czytelniku, jeżeli, wznowiony projekt www.najlepszyprawnik.com.pl się powiedzie i zacznie na siebie zarabiać, nie widzimy przeciwwskazań, aby założyć tej witrynie działalność gospodarczą, choć bardziej się skłaniamy ku lokalizacji w innych krajach Europy, to również dla pozostania w dalszym ciągu neutralnymi. Do tego czasu, podatek dla Państwa polskiego, będą pobierały platformy płatnicze. Reszta jak wyżej.

Dołączone do witryny www.najlepszyprawnik.com.pl, konto na platformie Facebook, będzie miało włączoną funkcję oceniania naszych Usług a bezpośrednio przy witrynie Czat Pomocy.

Podstawowa część witryny najlepszyprawnik.com.pl, wstępnie DO OBEJRZENIA, zostanie otwarta ok. 10 czerwca 2023, wtedy to zobaczysz przykładowe, proste funkcje opisane w tym wstępie.

Natomiast Użytkownik, będzie mógł z niej korzystać w okolicy 15 czerwca 2023. Sposób logowania, także przez media społecznościowe.

Poszukiwanie prawnika, który zajmie się Twoimi potrzebami prawnymi, jest niezwykle intymnym i trudnym zadaniem. Osoby poszukujące pomocy lub reprezentacji prawnej nierzadko zmagają się z podwyższonymi emocjami i stresującymi sytuacjami, co może utrudniać odpowiedni wybór. Niestety, zdarza się często, że ludzie podejmują go błędnie.

 

 

 

Data publikacji: 05.06.2023

Aktualizacja: 21.06.2023

Dona
Marketing
Jason
CEO
Mria
Designer
Mike
Software Energy