Prezentacja Informacji o Prawnikach i zawodach pokrewnych stanowi żródło wiedzy dla Usługobiorców.

My nie dajemy gwarancji w przypadku darmowych profili opcji naszej oferty „A” (ważnej do 25 kwietnia 2017 roku), czy dany Prawnik Adwokat Radca Prawny Kancelaria  jest najlepszy czy nawet dobry

Ważne od 25 kwietnia 2017 (wyjątek)  – jeśli wśród Prawników na witrynie, nie zobaczysz tego z którego Usług ty skorzystałeś a „nie polecasz” go innym, to wyślij na nasz adres e-mail lub  Kontakt jego dane wraz z twoją opinią  – opublikujemy ją. 

W tym miejscu ważąca jest Opinia tego, któremu ma on służyć swoją wiedzą prawniczą tzn. Klienta a dokładniej stosunek jakości porad do ich ceny i Wynik tych porad a więc skutek, który wyraża się zadowoleniem Klienta ze skorzystania z Usługi danego Prawnika, Biura, Kancelarii.

– dlatego Tobie Kliencie poszukujący dla siebie Prawnika, Biura, Kancelarii dajemy możliwość na tej witrynie, dwóch opcji w jego znalezieniu:

a) możesz skorzystać z profilów i danych niepełnych niezweryfikowanych,które możesz dodać Ty (aby napisać o nim Opinie) lub Prawnik (który chce zaistnieć na prestiżowym adresie witryny ) bezpłatnie,(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku)

b) możesz skorzystać z profilów i danych pełnych i zweryfikowanych przez nas tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd., która to opcja dla prawników  jest odpłatna dla Ciebie  w pełni bezpłatna. Weryfikacje za Ciebie przeprowadzamy wg stopni weryfikacji zawartych  w artykule na naszej pierwszej stronie www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie/

po pozytywnej weryfikacji taki Podmiot z pewnością dla Ciebie polecimy i na takim profilu znajdziesz dla siebie wszystkie potrzebne ci dane informacyjne do jego wyboru.

W skrócie: wiemy jak ciężko znaleźć odpowiedniego Prawnika dla swoich potrzeb. Jak w każdej grupie zawodowej, także i ta grupa składa się z tych wybitnych godnych polecenia wciąż doskonalących swój warsztat i umiejętności i tych co umieją tylko mówić, że są dobrzy.

My Państwu pomożemy podjąć decyzje wyboru Prawnika, aby nie tylko był on dobrym krasomówcą, który mową tak Państwa oczaruje, że nie zwrócicie uwagi czy na pewno posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, które to przełożą się na Państwa czas i pieniądze.

Nawet po pozytywnej weryfikacji, jeśli dany Prawnik Adwokat Radca Prawny uzbiera 10 (słownie: dziesięć) negatywnych zweryfikowanych Opinii swoich Klientów w ciągu 12 miesięcy, traci u nas możliwość bycia wyróżnionym czytaj: zweryfikowanym i polecanym dla Klienta i pozostaje mu możliwość:

a) pozostania w Opcji „A” masowej podstawowej informacji jaką znajdziecie Państwo na rządowych czy setkach innych stron ukazujących bazy teleadresowe(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku),

b) usunięcia z naszej  witryny,

Jeśli nie ma pełnego zweryfikowanego profilu Prawnika z twojej miejscowości tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd./ lub a także możliwością wysyłania pytań z poziomu profilu  to obawia się niepochlebnych opinii ze strony Klientów jakich obsługiwał – i tutaj musimy stwierdzić, że pomimo wysokiej oglądalności witryny www.najlepszyprawnik.com.pl  przez Internautów, tych niepochlebnych, nie jest wiele (to prawda nie zatwierdzamy opinii typu „Odradzam”,”Naciągacz” itp. i żadnej innej treści po tych słowach, ale resztę z treścią po słowie „Odradzam” i dlaczego odradzam, chętnie zatwierdzamy).

Na pewno, kiedy widzimy, że w krótkim czasie jakiś prawnik dostaje negatywne opinie i jest ich wiele, kontaktujemy się z nim w celu weryfikacji ich wiarygodności i ewentualnego odniesienia. Po takim kontakcie opinia jest: pozostawiana z odpowiedzią prawnika lub bez (na tyle ile pozwala tajemnica wykonywania zawodu), zawieszana lub usuwana.

Nie dodajemy Opinii – Spamu (także dodawanego przez różne dziwne „urządzenia”)

My zapraszamy Internautów oczywiście do dodawania Opinii na profilach prawników i wyrażania swoich pozytywnych i negatywnych o nich emocji na forum najlepszego prawnika.

 

 

sdfdadf

 

Szanowny Internauto poszukujący dla siebie czy swojej firmy Prawnika, tak w środowisku krajowym jak i międzynarodowym.

Od stycznia 2017, robimy kolejną edycję Rankingu Usług Prawniczych (ankietowanych, zapytujemy również o pięć innych zawodów). Wtedy to dzwonimy do losowo wybranych osób i firm ( średnio 4 – 6 w każdej gminie w Polsce a w dużych miastach powyżej 100 tys.mieszkańców 10 -15 podmiotów) z pytaniem „kogo (nazwę kancelarii, prawnika) i dlaczego poleciłaby/iłby Pani/Pan, swojej bliskiej osobie, na terenie(gminy,powiatu) na którym Pani/Pan mieszka?”.

Telefony nasze są w pełni dyskretne tzn. nie pytamy o imiona i  nazwiska a także nazwy firm rozmówców (chyba, że rozmówcy sami się przedstawią), a przy rozmowie dokładnie się przedstawiamy i uwiarygadniamy, aby rozmówca nie miał przekonania, że to jakiś telefon pułapka. Ankietowani podpowiadają nam dwie osoby, kancelarie, biura z każdej grupy zawodowej, które ich zdaniem by polecili.

Jeśli widzisz błąd zgłoś to przez formularz kontaktu.

 

Aktualizacji treści 26.04.2017

 

 

Dla jego Klienta
5 (100%) 23 votes

najlepszy prawnik