Prezentacja Informacji o Prawnikach i zawodach pokrewnych stanowi żródło wiedzy dla Usługobiorców.

My nie dajemy gwarancji w przypadku darmowych profili opcji naszej oferty „A” (ważnej do 25 kwietnia 2017 roku), czy dany Prawnik Adwokat Radca Prawny Kancelaria  jest najlepszy czy nawet dobry

Ważne od 25 kwietnia 2017 (wyjątek)  – jeśli wśród Prawników na witrynie, nie zobaczysz tego z którego Usług ty skorzystałeś a „nie polecasz” go innym, to wyślij na nasz adres e-mail lub  Kontakt jego dane wraz z twoją opinią  – opublikujemy ją. 

W tym miejscu ważąca jest Opinia tego, któremu ma on służyć swoją wiedzą prawniczą tzn. Klienta a dokładniej stosunek jakości porad do ich ceny i Wynik tych porad a więc skutek, który wyraża się zadowoleniem Klienta ze skorzystania z Usługi danego Prawnika, Biura, Kancelarii.

– dlatego Tobie Kliencie poszukujący dla siebie Prawnika, Biura, Kancelarii dajemy możliwość na tej witrynie, dwóch opcji w jego znalezieniu:

a) możesz skorzystać z profilów i danych niepełnych niezweryfikowanych,które możesz dodać Ty (aby napisać o nim Opinie) lub Prawnik (który chce zaistnieć na prestiżowym adresie witryny ) bezpłatnie,(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku)

b) możesz skorzystać z profilów i danych pełnych i zweryfikowanych przez nas tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd., która to opcja dla prawników  jest odpłatna dla Ciebie  w pełni bezpłatna. Weryfikacje za Ciebie przeprowadzamy wg stopni weryfikacji zawartych  w artykule na naszej pierwszej stronie www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie/

po pozytywnej weryfikacji taki Podmiot z pewnością dla Ciebie polecimy i na takim profilu znajdziesz dla siebie wszystkie potrzebne ci dane informacyjne do jego wyboru.

W skrócie: wiemy jak ciężko znaleźć odpowiedniego Prawnika dla swoich potrzeb. Jak w każdej grupie zawodowej, także i ta grupa składa się z tych wybitnych godnych polecenia wciąż doskonalących swój warsztat i umiejętności i tych co umieją tylko mówić, że są dobrzy.

My Państwu pomożemy podjąć decyzje wyboru Prawnika, aby nie tylko był on dobrym krasomówcą, który mową tak Państwa oczaruje, że nie zwrócicie uwagi czy na pewno posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, które to przełożą się na Państwa czas i pieniądze.

Nawet po pozytywnej weryfikacji, jeśli dany Prawnik Adwokat Radca Prawny uzbiera 10 (słownie: dziesięć) negatywnych zweryfikowanych Opinii swoich Klientów w ciągu 12 miesięcy, traci u nas możliwość bycia wyróżnionym czytaj: zweryfikowanym i polecanym dla Klienta i pozostaje mu możliwość:

a) pozostania w Opcji „A” masowej podstawowej informacji jaką znajdziecie Państwo na rządowych czy setkach innych stron ukazujących bazy teleadresowe(ważnej do 25 kwietnia 2017 roku),

b) usunięcia z naszej  witryny,

Jeśli nie ma pełnego zweryfikowanego profilu Prawnika z twojej miejscowości tj. z nr telefonu, stroną www pełnym opisem zdjęciami itd./ lub a także możliwością wysyłania pytań z poziomu profilu  to:

obawia się niepochlebnych opinii ze strony Klientów jakich obsługiwał – i tutaj musimy stwierdzić, że pomimo wysokiej oglądalności witryny www.najlepszyprawnik.com.pl  przez Internautów, tych niepochlebnych, nie jest wiele (to prawda nie zatwierdzamy opinii typu „Odradzam”,”Naciągacz” itp. i żadnej innej treści po tych słowach, ale resztę z treścią po słowie „Odradzam” i dlaczego odradzam, chętnie zatwierdzamy), może w Polsce nie ma jednak złych Prawników? a może informacja przed zatwierdzeniem Opinii działa jako straszak na ewentualnego krytykanta niezadowolonego z Obsługi swojego Prawnika? przyczyn może być wiele.

My zapraszamy Internautów oczywiście do dodawania Opinii na profilach prawników i wyrażania swoich pozytywnych i negatywnych o nich emocji.

 

 

sdfdadf

 

Szanowny Internauto poszukujący dla siebie czy swojej firmy Prawnika, tak w środowisku krajowym jak i międzynarodowym.

Od stycznia 2017, robimy kolejną edycję Rankingu Usług Prawniczych (ankietowanych, zapytujemy również o pięć innych zawodów). Wtedy to dzwonimy do losowo wybranych osób i firm ( średnio 4 – 6 w każdej gminie w Polsce a w dużych miastach powyżej 100 tys.mieszkańców 10 -15 podmiotów) z pytaniem „kogo (nazwę kancelarii, prawnika) i dlaczego poleciłaby/iłby Pani/Pan, swojej bliskiej osobie, na terenie(gminy,powiatu) na którym Pani/Pan mieszka?”.

Telefony nasze są w pełni dyskretne tzn. nie pytamy o imiona i  nazwiska a także nazwy firm rozmówców (chyba, że rozmówcy sami się przedstawią), a przy rozmowie dokładnie się przedstawiamy i uwiarygadniamy, aby rozmówca nie miał przekonania, że to jakiś telefon pułapka. Ankietowani podpowiadają nam dwie osoby, kancelarie, biura z każdej grupy zawodowej, które ich zdaniem by polecili.

Do tej pory, zrobiliśmy trzy edycje tego Rankingu. Od kolejnej jego edycji  w 2017 roku z uwagi że rozbudowujemy zakres propozycji ofertowej, wykraczającej poza tą witrynę, publikacji rankingów nie będzie. Była ona mało efektywna.

 A co w zamian ? Każdy potrzebujący:

– Adwokata, aplikanta adwokackiego,

– Radcę, aplikanta radcowskiego,

– Tłumacza przysięgłego,

– Notariusza,

– Komornika,

– Doradcę Podatkowego,

– Doradcę Ubezpieczeniowego,

– Księgowego,

będzie mógł, do nas wysłać pytanie o takiego, a my ze względu, że już mamy lokalne rozeznanie, które będziemy pogłębiać, podpowiemy mu dwa nazwiska, kancelarie, biura w e-mailu zwrotnym lub na czacie priv na facebooku, wynikające z naszego rankingu, które mogą się przydać w jego wyborze.

Czy za darmo? no może za Lajka na naszym fanpage fb i googlu, który już wtedy powinien być gotowy. To chyba niewiele?:)

Do tego doczytasz jeszcze krótki Poradnik ze strony głównej www.najlepszyprawnik.com.pl/wybor-prawnika-adwokata-radcy-dla-siebie i wybór powinien cię satysfakcjonować na 99%.

Czym podyktowane są te zmiany? Tym mianowicie, że pomimo doskonałej widoczności w internecie witryny najlepszyprawnik.com.pl, Prawnicy (Adwokaci, Radcowie ich marketingowcy itd., pomijając Was drodzy internauci, którzy sami dodaliście do opiniowania Prawników) w znaczącej części, zrobili sobie z niej darmową „tablice reklamową” (Pakiet A oferty, pomijając tych , których sami usunęliśmy, ze względu na sygnały internautów o nieetycznych praktykach), nie dając nam szansy wykazania dla Klienta ich kompetencji.

A jednak celem naszym było zadowolenie trzech stron a nie jednej:

a) twoje Prawniku, że pokażesz na niej swoje usługi a my pomożemy je zweryfikować twojemu Klientowi (mamy w tym doświadczenie, ponieważ znamy środowisko prawnicze),

b) twojego potencjalnego Klienta, że o kilkadziesiąt procent wzrośnie prawdopodobieństwo, że dokona słusznego wyboru Prawnika,Kancelarii, Biura itd. dzięki nam i Opinii innych i

c) nasze, że w tym pomożemy i będziemy mogli rozwijać inne projekty, dzięki gratyfikacji wynikającej z tej pomocy.

Zatem zapraszamy już w  2017 roku – do skorzystania z tej darmowej opcji. O jej gotowości poinformujemy na stronie głównej witryny (informacja ta, będzie jasno i przejrzyście przedstawiona na stronie głównej witryny, dlatego do tego czasu prosimy nie wysyłać zapytań)

Natomiast w 2017 w miarę możliwości czasowych, opublikujemy aktualne pełne dane adresowe wszystkich Prawników z korporacji  zawodowych  ( Nazwa Prawnika, ulica, miasto, nr tel., adres e-mail i inne dane) wraz z wygodną aplikacją ich wyszukiwania. Pełne dane bez rekomendacji i weryfikacji Prawników co do stopnia ich kompetencji, znajdą się  na innej  witrynie, połączonej online komentarzami z Twitterem, Facebookiem i Google Plus.

Aktualizacji treści 26.04.2017

 

 

Dla jego Klienta
5 (100%) 13 votes
najlepszy prawnik